Základní péče o váš telefon

Většina z nás zachází se svým telefonem velmi opatrně, s vědomím, že v něm jsou uložená cenná data a údaje, které jsou pro náš soukromý i pracovní život důležité, ba dokonce klíčové. Proto bychom už současně s nákupem nového přístroje měli automaticky zvažovat jeho ochranu, jakou je například kryt na Huawei P Smart, který v mnoha případech zamezí vážnějšímu poškození přístroje.Na tento typ telefonu nabízí náš obchod řadu koženkových pouzder, která mají velmi příjemnou povrchovou úpravu tlumící nárazy při pádech, a také se mohou pochlubit širokou škálou potisku přírodních i zvířecích motivů, ze kterých si jistě vyberou děti i dospělí.
Ruce držící mobil
Tato pouzdra jsou variabilní a lze je po sklopení použít jako praktický stojánek. Zároveň na jejich vnitřní straně najdete kapsičky pro uložení navštívenky, či kreditní karty. Dalším způsobem ochrany vašeho mobilního telefonu jsou pružné plastové a gelové obaly, chránící mobil zejména v jeho zadní části a po obvodu jeho stran. I zde se nabízí široká škála barevných variant a motivů, zejména velmi efektních tekutých třpytek, které jsou oblíbenou volbou dámské části naší klientely. Pokud zvolíte tento způsob zabezpečení telefonu, doplňte ho navíc o výběr tvrzeného temperovaného skla na displej. Všechny naše nabízené obaly a pouzdra jsou samozřejmě opatřeny všemi nezbytnými výřezy pro vstupy sluchátek a USB kabelů, jejichž výběrem můžete obohatit svoji objednávku. V nabídce naleznete i vtipné ozdoby na mobily, v podobě roztomilých zvířátek, která lze umístit na USB kabel.
Popraskané sklo

Vybírejte z bohaté nabídky, která obsahuje spoustu rozmanitých variant pouzder a krytů pro více jak patnáct typů mobilních telefonů. Prodlužte život svému mobilu opatřením kvalitního a vkusného krytu, za velmi příznivé ceny. Váš mobil si zcela určitě zaslouží bezpečné prostředí.