Obalový materiál

Jestliže chcete cokoliv přepravit, tak se to neobejde bez obalového materiálu, protože ten zajistí ochranu celé zásilky, jenž bezpečné dorazí do cíle.

Obalový materiál

Plastové obálky

Je jedno jestli jste velká firma, jenž posílá za týden tisíce zásilek, nebo jen soukromá osoba, která chce poslat jednu zásilku. Zboží či věc nemůžete poslat jen tak volně, protože to nedovolují pravidla pošty, a navíc malinká věc by se velice snadno ztratila. Pokud chcete, aby zásilka byla v naprostém bezpečí, tak stačí pouze zakoupit plastové obálky, protože mají skvělé vlastnosti nejen pro přepravu. Velkou výhodou je i možnost přepravy větších zásilek, přičemž ve výsledku zaplatíte za celou záležitost mnohem méně.

obálky v sloupečku

Velice často se používají k posílání různého oblečení jako jsou trička. Aby dovnitř nebylo vůbec vidět, tak venkovní strana je černá a vnitřní bílá. Na výběr je několik typů a provedení, přičemž není problém koupit ani obálku, která je ze silnější a odolnější fólie. Do obálky se nedostane prach ani vlhkost, což je důležité, protože nikdy nevíte, co se bude při přepravě dít. Zabrání v určité míře proti mechanickému poškození a především poškrábání.

Nalepovací obálky

Spousta palet i jednotlivých krabic potřebuje ve skladu speciální označení, abychom věděli, co se uvnitř a v jakém množství ukrývá. Při velkém počtu krabic a palet si to určitě pamatovat nebudeme a značení fixou jen tak není moc přehledné, takže je na čase problém vyřešit. Stačí Vám zakoupí průhledné lepící obálky, protože ty jsou pro tuto činnost jako stvořené. Obálku jednoduše k potřebné věci přilepíte, přičemž opravdu pevně drží, a proto se nikde neztratí.

poštovní obálka

Následně do obálky stačí vložit potřebný dokument, což může být například faktura či návod. Dokument je schovaný v obálce, a proto se mu nestane vůbec nic ani při časté manipulaci se zbožím. Kromě nabízeného sortimentu není vůbec není problém si nechat vyrobit obálky na míru, jenž můžou mít třeba růže rozměry a barvy. Nově se také zakázkově vyrábí obálky to extrémních teplot, jenž nepoškodí ani kruté podmínky. Dokument bude díky obálce v naprostém bezpečí.