Město mladých – Los Angeles

Pokud zvažujete návštěvu USA, máte mnoho možností. Pokud si zvolíte jako první zastávku Los Angeles, dopraví vás tam xxx los Angeles letenky los angeles letenky https://levneletenky.cz/letenky-do-los-angeles, a pokud se města nabažíte, můžete kdykoliv z města pokračovat dál za dobrodružstvím.

Letiště

Letiště Los Angeles patří k největším a nejrušnějším letištím na světě, a kromě mezinárodních letů můžete využít i vnitrostátní leteckou dopravu. Mezinárodní lety míří na všechny kontinenty. Letiště má 9 terminálů a dopravu mezi nimi zajišťuje letištní autobus.

Pokud chcete zůstat ve městě, určitě se nudit nebudete. Z letiště se můžete svést metrem, autobusem, taxíkem anebo vypůjčeným autem.

LA3

Co podniknout v Los Angeles

Čisté a upravené pláže jsou věhlasné po celém světě. Na plážích je ta pravá losangeleská atmosféra. Například ve čtvrtích Santa Monica a Venice je velká šance na setkání s celebritou. Na plážích jsou stánky s občerstvením a sprchy, které jsou zdarma. Oceán je osvěžující celý rok. V létě má kolem 20 °C a v zimě je to spíš koupání pro otužilce, protože voda má kolem 14 °C.

LA2

Do světa filmu odsud není daleko a hollywoodská studia patří k nejnavštěvovanějším atrakcím, které město nabízí.

Za sportem nemusíte chodit daleko. Pokud se chcete ještě víc vcítit do atmosféry města, zajděte si na baseballový zápas, kde hraje domácí tým Dodgers. Na plážích si můžete zdravě zaběhat anebo využít vyasfaltované dráhy pro bruslaře.

Amerika je plná zábavních parků. Je jich široká škála a Los Angeles jich také pár má. Jeden ze slavných parků je v Santa Monice a můžete zde na atrakcích strávit celý den. Užijete si u toho příjemný vánek od Pacifiku a také krásný výhled.

Docela zajímavou atrakcí je i místní metro. Ač bylo postaveno docela nedávno, je na velice dobré úrovní a co do objemu přepravovaných pasažérů je na devátém místě.

Tak neváhejte a využijte nejbližší příležitost a využijte levných letenek pro návštěvu této zajímavé metropole.