Tesařská a pokrývačská firma RoofTop

Vznikla v roce 2016 na Opavsku v Moravskoslezském kraji. Specializují se na výstavbu nových střech, nebo rekonstrukci starých a veškeré jiné práce spojené s oborem. Disponují praxi i zkušenostmi, které bylo potřeba rozvíjet a naučit se. Živnost v oboru tedy mají řadu let a za sebou zakázky po celém kraji. Kromě toho vám střechu bez obav pokryjí. Využívají k tomu nejnovější technologie, jako je svařování PVC folií. Podbíjení střechyOSB deskami nebo palubkami. Barvu si zvolíte podle svého vkusu. Po domluvě vám firma obstará dřevo i jeho nátěr.
práce se dřevem
Potřebujete stání na auta, pergolu, či altánek? To vše patří do tohoto oboru a lze si objednat na webových stránkách. Ceník se liší podle dřeva a velikosti provedené práce. Tesaři vše řádně zaměří a pošlou vám zpět cenovou nabídku. Jistě můžete si zvolit i jinou firmu, blíže vašemu bydlišti. Vzhledem k finanční nákladnosti, je vhodné vyhledat recenze, které vám pomohou s výběrem. Přesně tak si můžete spolehlivost ověřit i u této živnosti na sociální sítí Facebook (tesařství, pokrývačství Tomáš Gai & Robin Toška), kde naleznete hodnocení klientu, prohlédnete si příspěvky a kontakty. 
umění a řemesla
Souhrn služeb v kostce
Zhotovení veškerých tesařských prací, pro váš dům nebo zahradu. Pokrývačství dle zvoleného materiálu. Svařování PVC a prodej materiálu na vaši stavbu. Podbíjení střechy OSB deskami nebo palubkami. Pergoly, altánky, přístřešky, nebo také dětské hrací domky včetně nátěru a krytiny. Kromě toho opravy starých dřevěných konstrukcí a prací.
Podnikání v této sféře vyžaduje přehled, fyzickou zdatnost a zkušenosti. Zodpovědnost je na prvním místě, vaší důvěry a  spokojeností si každý dobrý majitel cení. Denně se snaží vytvářet nové kontakty pro rozvoj a kvalitu, která jde s dobou a zaručí vám dobře odvedou službu, pro váš dům nebo zahradu.