Vydělávejte na bitcoinech

Ze všech stran se na nás valí informace o krypto měnách, ve všech médiích slyšíme nekonečné množství informací a zmínek o bitcoinech. Co to vůbec je? Co to je krypto měna, a proč je v dnešní době tolik úspěšná? Bitcoin patří rozhodně mezi nejpopulárnější altcoiny, a to už jen z toho důvodu, že patří mezi první, a že jsme u něj zaznamenali loni tak obrovský nárůst hodnoty. Opravdu je tomu tak, vždyť loni bylo možné prodat jednu minci za necelých dvacet tisíc dolarů! Je tedy jasné, že lidé, kteří neprohloupili a kdysi dávno investovali, jsou teď naprosto za vodou. nezoufejte však, bitcoin nás stále ještě může velmi překvapit. Proto neváhejte nakoupit alespoň jeho část a uchovat si ji ve své elektronické peněžence. Nikdy nevíte, kdy zase naroste tak rapidně na své hodnotě.

dva bitcoiny

Decentralizace je základem

Proč je tato měna vůbec tak úspěšná? Odpovědí je takzvaná decentralizace. Co to znamená? Jednoduše řečeno to znamená, že neexistuje žádné řídící centrum či středisko, nikdo tuto měnu neovlivňuje, nikdo ji neřídí. Veškeré transakce probíhají zcela přirozeně bez zásahu z vnitřní neb vnější strany. To například o takovém bankovním sektoru říci nelze, protože banky řídí naprosto všechno a o svých uživatelích vědí také naprosto vše. Pokud chcete být tedy skutečně svobodní a nezávislí, tak je krypto svět tou správnou volbou. Jedině tak zažijete tu pravou anonymitu.

bicoin 4556

Získejte svou první minci ještě dnes

Chtěli byste začít s těžbou, ale nevíte, jak na to? Jak těžit bitcoiny? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, celý proces je totiž velmi primitivní a rozhodně k tomu nejsou potřeba nějaké speciální znalosti. Budete potřebovat investovat do základní techniky, jako jsou počítače a minery, bez kterých by nemohli mining správně běžet. Určitě také myslete na to, že provoz těchto zařízení bude náročný na proud, tudíž i náklady za elektřinu počítejte do celkových výdajů, stejně tak jako klimatizaci, bez které ho též nejde.