Zábava pro všechny

Plánování akce, kde budete mít rodinu, přátele a možná i kolegy, není nikdy jednoduché. Každý je jiný a každého baví něco jiného. Všichni lidé ale mají něco společného – a tím je zvědavost a touha se učit novým věcem. Že nevíte, jak tyto věci souvisí? Překvapivě velmi úzce. Určitě už znáte, že taková oslava narozenin nebo firemní večírek bývají akce, kde sejde mnoho lidí, a ti se chtějí bavit. A nejlépe celou dobu, jenže to je leckdy nemožné. Plánujete nějakou akci, a už teď máte obavy z toho, že zábava bude postupem času na bodu mrazu?

kouzla karty

Skvělou zábavu po celou dobu trvání vaší akce vám zajistí kouzelník. Může se spolehnout na zábavu po celou dobu kouzelnického vystoupení. Magie zaujme všechny, vaše vrstevníky, starší lidi a i děti.

Chcete i vy mít kouzelníka na oslavě?
Protože je léto a během léta probíhá nejvíc oslav a různých večírků, termíny se velmi rychle plní. Pokud máte zájem o mou přítomnost na vaší akci, je nejlepší si termín zamluvit co nejdříve. Rád se zúčastním i vaší oslavy, která dostane úplně nový rozměr. Nemusíte mít tematickou oslavu, aby se na ni hodily kouzla. Kouzelnické vystoupení upoutá pozornost všech hostů bez ohledu na věk či zaměstnání.

kouzelnické pomůcky

Jak probíhá vystoupení?
Chcete představení pro všechny, nebo byste rádi, aby zábava pokračovala i po něm? Záleží na vás, ale většinou lidé volí délku kouzelnického představení na zhruba 1-1,5 hodiny. Za tu dobu vám všem společně předvedu nějaké triky, které možná znáte, ale nikdy jste je neviděli na vlastní oči. Během té doby může přemýšlet nad tím, jak se takový trik provádí.
Poté dochází k přesunu mezi hosty, a každému u nich ukážu jeden malý trik. Na dětských oslavách se mnou kouzlí přímo i děti, abych udržel jejich pozornost po celou dobu.

Zažijte něco nového, s čím se jen tak nesetkáte, a využijte možnost poznat nějaké nové triky.