Super vychytávky pro denní život


1. Suchý šampón
Nechcete si ho kupovat, nebo vám nefunguje? Zkuste si na mastné vlasy nanést štětcem pudr či stín dle vašeho odstínu. Stejně jako na obličeji zažene mastnotu, to samé udělá i na vašich vlasech.
2. Balzám na rty
Zrovna jste ho zapomněli, nebo vám došel? Můžete si vzít na pomoc třeba kokosový olej, který vaše rty krásně vyživí, nebo krém na ruce, který vám se suchou pusou také může pomoct.
kokos, produkty, časopis
3. Báze pod oční stíny
Že ji nemáte? To nevadí! Pokud máte korektor či makeup, zkuste použít ten! Zabrání pocení víček, a vaše stíny tak bude lépe držet. Nepočítejte s nějakou extra výdrží, ale jako první pomoc vhodné.
4. Jako Kylie Jenner
Líbí se vám trend větších rtů? Lze zakoupit produkt přímo na jejich zvětšení, ale proč bychom utrácely peníze, když to jde jednodušeji? Vezměte si skleničku na panáka, a tu přisajte k puse. Nechte chvíli působit, a poté si užijte vaše nové Kylie Jenner lips!
žena, rtěnka, zrcátko
5. Perfektní linky
Úplně se vám ještě nedaří udělat takovou linii, jakou byste si přáli? Zkuste ocásek vždy nasměrovat ke konci vašeho obočí. Linky budou souměrné a budou vypadat přirozeně.
6. Tvářenka
Chtěly byste určitý odstín, který zrovna ve vaší sbírce nemáte? Jestli máte takovou rtěnku, máte vyhráno! Stačí ji nanést na tváře, čímž jste vlastně vytvořili tekutou nebo tužkovou tvářenku.
7. Třpytky, třpytky, třpytky!
Toužíte po lesklé pokožce? Přimíchejte do krému třpytky nebo rozjasňovač, a směsí si pak potřete kůži. Hlavně v létě je tento efekt moc hezký!
8. Vlny za 5 minut
Potřebujete v co nejkratším čase udělat na vašich vlasech vlny? Zapomeňte na kulmu a udělejte si culík, ze kterého rozdělíte 3 prameny. Každý pramen obtočte do drdolu a připevněte pinetkou. Když máte všechny tři, nastříkejte vodu a chvíli počkejte. Po sundání budete mít krásné vlny, které vaše vlasy nepoškodily! Nezapomeňte zafixovat sprejem na vlasy, aby účes držel.
Doufám, že vám některý z tipů pomůže a bude užitečný!