Počítač zabudovaný v kabelu – nic není nemožné!

InnCable na první pohled připomíná spíše teploměr nebo něco tomu podobné, ale pravda je zcela jinde. Jedná se o Počítač, který je v něm zabudovaný. Má operační systém Android a zapojení zvládne každý. Z jedné strany se nachází LAN konektor, který připojíme k internetu a na opačném konci najdeme HDMI port, který se zapojí do televize. V prostřední části najdeme klasické komponenty počítače, audio výstup, USB a micro USB kvůli nabíjení.
vypnutý monitor

K čemu slouží?

InnCable by měly fungovat jako alternativa pro chytré televizory. Hlavní využití by bylo ve veřejných prostorech, hotelech a podobně.  Jako ovládání by měly sloužit klasické rádiové ovladače.
Hlavní výhoda takových zařízení je převážně mobilita a jednoduchost, které se určitě dá mile využít při dlouhých cestách, neváží téměř nic a prostorově je také velmi malý.
V hotelech by se této technologie dalo velmi dobře využít hlavě jako prémiové vymoženosti pro ty, co nemají hluboko do kapsy. Své uplatnění určitě najde a personál hotelů se tomu určitě nebude bránit.

A co když nebudeme mít kde připojit internet?

Ani s tímhle problémem nemá InnCable žádnou potíž. Autoři mysleli na vše, a proto je v InnCablu integrovaná WiFi. Ta by nikde v dnešní době neměla chybět.
Napájení je možné přes HDMI (z televize) a nebo pomocí micro USB. InnCable dokonce zahrnuje čtečku microSD karet, pro případné rozšíření kapacity zařízení.
barevné kabely
Pokud jste hráč a máte rádi namakané stroje, tak vás bohužel musím zklamat. InnCable není klasický počítač jako každý jiný, a proto si dnešní bomby jako je třeba GTA V bohužel nezahrajete. I přes to patří InnCable mezi výstřely budoucnosti a určitě jej můžeme řadit mezi jedna z nejunikátnějších zařízení dnešní doby. Firma pokračuje ve vývoji a myslíme si, že InnCable se brzy může stát součástí našeho života stejně, jako jsou například klasické počítače.