Látkové rolety pro váš komfort a pohodlí

Komfortní rolety den a noc dodají vašemu bydlení efekt. Závěsy už dávno nejsou moderní a navíc s nimi mají hospodyňky spoustu práce. Jsou lapačem prachu a jak se ho zbavíte z nařasených závěsů? Nezbývá, než přistrčit schůdky, zvednout ruce a pěkně háček po háčku je sundat z lišty, namočit, vymáchat a poté vložit do pračky. Bývá nesnadné je v běžné domácnosti usušit. Jsou velké a neskladné. Pokud jste šťastnými majiteli bytovky, které mají v suterénu sušárnu, pak musíte vážit kroky do sušárny, zjistit, kdy je volná, usušit a doma hupky dupky na schůdky a znovu pověsit a toto vše absolvovat alespoň jednou měsíčně.

žaluzie zelená

Naproti tomu s látkovými roletami den a noc tak těžkou práci mít nebudete, ty postačuje jen podle možností otřít vlhkým hadříkem anebo vyluxovat. V tom případě zvolte na vysavači nejjemnější vysávání.

A proč den a noc? Protože to jsou dvě rolety v jedné. Jsou vyrobeny střídavě ze dvou pruhů látek, a to zatemňující a průsvitné. Podle toho, jak je naklopíte a necháte vzájemně překryté, sami si volíte, zda vám do bytu bude slabě prosvítat denní světlo anebo po sklopení místnost zcela zatemníte.

Jsou skvělým designovým doplňkem vašeho bytu, který ozvláštňují svým kouzlem, jemuž se běžné plastové žaluzie nemohou rovnat. Výběr látky jim dává svůj osobitý šarm a vašemu pokoji teprve ten pravý šmrnc a to proto, že si vybíráte sami dle svého vkusu z velkého vzorníku barevných látek, ale i zajímavých vzorů. Máte tak skvělou možnost je sladit s bytovými doplňky a obytný prostor se stává útulnějším.

chytrý telefon

Ovládají se jednoduše manuálně řetízkem nebo elektricky. Fungují i za pomoci chytrého telefonu, kdy ovládáte rolety v pohodlí usazeni v křesle. Postačuje pouze připojení na internet a máte vždy přehled o tom, jaká roletka je zrovna vytažená, nebo stažená a můžete tak jejich funkčnost ovlivňovat. Praží slunce do oken? Stačí jeden dotyk a roletku spustíte a květiny tak ochráníte před úmorným vedrem. A to vše, aniž byste se museli zvednout z přívětivé lenošky.