Výbavička pro miminko do porodnice i na doma

Ani jsme se nenadáli a prvních pár měsíců uběhlo jako voda. Nyní už bychom měli plánovat budoucí pokojíček, zařizovat postýlku, kočárek a všechny potřebné pomůcky. Na řadu přichází také oblečení. Toho potřebujeme dostatek, takže můžeme vybírat, vybírat a zase vybírat.

Oblečení musíme volit v menší i větší velikosti. Již do porodnice po vás budou chtít, abyste si připravila několik variant, protože nikdo nemůže se stoprocentní přesností říct, jak bude miminko velké. Většinou se vleze do odhadů, ale může se stát i nečekaná událost a může být například novorozeně větší, než se očekávalo, proto vás nesmí nic překvapit. Chcete si vybrat různé velikosti, kvalitní materiál a krásné motivy?

Od toho je zde kojenecké oblečení.

miminko

Ze všeho nejvíce musíme dbát na kvalitu. V tomto ohledu se nesmí rozhodně nic podcenit, protože právě novorozenec je velice náchylný na jakékoliv poškrábání kůže či podráždění. Teprve se seznamuje s celým světem a nikdo si rozhodně nepřeje, aby mu hned vyskákala vyrážka, proto je potřeba volit opravdu kvalitní bavlnu pro miminka.

Co budete potřebovat? Velice často se pořizují kompletní soupravičky do porodnice. Co to znamená? To znamená, že budete mít s jedním obrázkem všechny druhy oblečení, například tričko, kalhoty, body, čepici, kabátek a tak dále. Vybírat si můžete z různých souprav, obrázků a motivů.

botičky

Oblečení budete potřebovat nejenom do porodnice, kde uplatníte celé soupravy, ale také později na doma, takže je potřeba přikoupit od každého oblečení ještě další kousky. Jistě brzy uvidíte, že zřejmě dvě trička nebudou stačit, když se maličký princ nebo malá princezna každou chvilku ušpiní.

Nebojte se velkých velikostí. Pokud se vám znenadání narodilo menší miminko, než jste očekávali, není čeho se obávat. Větší oblečení záhy velice brzy uplatníte. Sama uvidíte, že jakmile budete doma, dítko bude každým dnem přibývat a jistě se mu bude dobře dařit. Ani se nenadějete a budete potřebovat právě ono větší oblečení, které už budete mít v záloze.