Šanci na pořízení domku máte i Vy

Když se dostanete z rodinného domku se zahradou do bytu panelového domu, určitě jste za čas zklamaní. Nemusíte se sice starat o střechu, nebo o vodovodní trubky. Ale časem Vám začne chybět ticho a klid, na který jste byli celý život zvyklí. Panelákový dům Vám jej nikdy neposkytne.

Proč se nepoohlédnete po bydlení v mobilním domě?

Jak je možné, že když se řekne mobilní dům, většině lidí se objeví v myšlenkách karavan, ve kterém budou bydlet na parkovišti u domu. Tak to přece není.

dřevěný přívěs

Vezměme to z jiného konce.
· Máte zahrádku v osobním vlastnictví?
· Nebo sezónní chatu?
· Máte tam přivedenou pitnou vodu a jste napojeni na kanalizaci?

Výtečně. Potom jedině mobilní dům k celoročnímu obývání https://www.top-mobilnidomy.cz/ je to, co Vám dokáže přivolat klid a ticho, po kterém toužíte.
Seznamte se, prosím. To je mobilní dům.

Nejde o domeček na kolečkách, který si přemísťujete podle potřeby. Přemísťovat si jej samozřejmě můžete, ale není důvod, pokud chcete zůstat na jednom místě. Mobilní dům je mobilní proto, že Vám jej celý, včetně střechy, přivezou na přívěsu vozidlem. Vozidlo je speciální, protože má jeřáb. Ten Vám domek zvedne a usadí na plochu, která bude profesionály předem připravena! A to je vlastně všechno k tomu, proč se mu říká mobilní.

Jinak je úplně stejný, jako byste si jej nechali postavit.

ptačí domek

Ale rozdíly přece jen existují!
· Když porovnáte výdaje za stavbu zděného domku a usazení domku mobilního, zjistíte ten rozdíl v nákladech.
· I úředního martýria budete ušetřeni v případě pořízení mobilního domu.
· A hlavně čas, který Vás bude dělit od myšlenky k činu.

A že budete mít, z čeho vybírat, tak o tom, ani potom! Ať už budete chtít vybírat z nejnovější kolekce mobilních domů. Nebo se chcete zaměřit na použité mobilní domy, vždycky si najdete několik variant, ve kterých byste chtěli bydlet. Ani interiér domů se neliší od těch zděných. Však se přesvědčte sami.