Nový mod pro GTA V – Vice City Remastered

Vice city je osmnáct let stará část série Grand Theft Auto. Často o ní hráči mluví jako o nejpovedenějším díle. Nyní se skrze nový mod do Grand Theft Auto V můžete znovu podívat zpět do nejpopulárnějšího města této série.
V dnešní době se už jedná o kultovní trilogii – GTA 3, Vice City a San Andreas. Mnozí z nás touží se moci navrátit do těchto starých lokací pokud možno se současnou grafikou. Značný počet fanoušků spekuluje o tom, že nové díly GTA by se mohly odehrávat v některém původním místě. Do Vice City se můžete vrátit již nyní díky této modifikaci.
konzole gamepad
Vytvořil ji jeden z fanoušků právě tohoto dílu série vystupující pod jménem lunchxbles. Pracoval na tomto modu přes pět roků a nyní vydal finální podobu. Ačkoliv je Vice Cry Remasterem skvělým přídavkem do hry a vylepšením původní grafiky, není přesnou kopií Vice City a přináší několik úskalí.
Náročná Instalace:
Mody jsou často náročné na instalaci právě proto, že často jsou vyprodukovány jediným člověkem.
Vice Cry a GTA V:
Abyste si modifikaci mohli zahrát potřebujete několik doplňku do GTA V a to v kombinaci se správnými místy instalace přímo u instalačních souborů samotné hry. Budete také potřebovat zvláštní program na modifikace do her a přepisovat kódy.
cedule gamer zone

Model postavy:
Po spuštění hry musíte model hlavní postavy změnit na model Tommyho vercettiho (hlavní postavy Vice City). Musíte tak učinit přes herní cheaty. Počítejte s tím, že Vám to nějakou chvíli potrvá. Potom musíte odletět od Los Santos do Vice City.
Vice Cry totiž nemění přímo hru, ale přidává ostrov, na kterém stojí model Vice City. Hledejte proto jen město bez misí. Ovšem tento mod není zklamáním, můžete najít původní textury, propracovaný den a noc a svítící neony i kluby.
Tento mod je tedy spíše nostalgickou procházkou pro ty co se jen chtějí podívat na staré dobré časy.