Finance, které nemáme, ale potřebujeme je

Celý svět se točí kolem financí? Také jste se nevědomky dostali do začarovaného kruhu a finance vám nepřebývají, ale naopak stále chybí? Každý měsíc se potýkáte se splátkami, a nevíte, jak z toho ven? V tom případě vám můžeme pomoci.
bankovky v pouzdru.jpg
Peníze často potřebujeme i v jiných případech. Někteří se rozhodnou stavět, jiní potřebují peníze na pozemek nebo na opravu domu či rekonstrukci bytu. Větší obnos peněz si velice často potřebujeme půjčit právě kvůli bydlení. Jenomže banky nám v tom bohužel mnohdy nepomohou. Na koho se tedy obrátit? Vyzkoušejte nebankovní společnosti, které nabízí stejně výhodné úroky a také velice výhodné nízké splátky, jako je tomu v běžných bankách. V dnešní době konkurují bankám a navíc je u nich vyřízení velice rychlé a snadné.
V bance dostanete úvěr jen tehdy, budete-li bonitní klient. Co to znamená? To v praxi znamená, že nesmíte mít žádný prohřešek. Jakýkoliv malý vroubek na vašem kontě může škodit. Zejména se dívají banky v případě bonity na to, jestli jste zapsáni v registrech dlužníků, protože jakmile zápis máte, byť třeba i starý, který se týká jedné opožděné platby nebo toho, že jste kdysi byli na účtu v mínusu, pak vám banka zkrátka peníze nepůjčí.
označení v kalendáři.jpg

Peníze pro každého, každý den

Každý den se najde někdo, kdo peníze potřebuje rychle. Proto jsme schopni pro vás vyřídit také expresní jednání, kdy dostanete peníze během 24 hodin od podpisu smlouvy.
Nebankovní americká hypotéka se poskytuje podnikatelům, kteří peníze použijí pro účely podnikání. Můžete s nimi ovšem provádět cokoliv. Tento podnikatelských úvěr si mohou sjednat jakékoliv firmy, velké i malé, dále podnikatelé, živnostníci, OSVČ a vlastně všichni, kdo vlastní firmu nebo mají založenou živnost a podnikají.
úspěšná podnikatelka.jpg
o Neděláme rozdíly
o Máte záznam v registru? Nemůžete dokázat daňové přiznání? To všechno jsou důvody, proč byste v bance nedostali půjčku, u nás je to však jiné a na úvěr dosáhnete i za těchto podmínek.