Sídlo společnosti po Ostravsku

Sídlo společnosti na adrese, kde tato společnost s ručením omezeným nemá žádný výrobní prostor, žádný sklad ani žádnou kancelář? Ano, nic z toho není nutné. Jde totiž jen o podstoupení adresy jednoho podnikatelského subjektu druhému. Děje se tak za předem a přesně stanovených, vzájemně dohodnutých podmínek. Podstoupení je formou pronájmu na dobu určitou, kterou lze zpravidla prodloužit.

Home office

Sídlo společnosti v Ostravě si pronajmete za velice výhodných podmínek. Cena nájmu se liší podle délky požadovaného pronájmu, který se uzavírá nejčastěji na dobu od 6 měsíců do 24 měsíců. Při smlouvě na dva roky je cena, přepočtená na měsíc více než sympatická. Jde v podstatě o to, že si odpustíte měsíčně jednu láhev rumu Republika, nebo dvě krabičky průměrných cigaret. Z podnikatelského hlediska jde teda o zanedbatelnou investici. Jak se říká, za málo peněz, hodně muziky.

Jenže za tu jednu flašku měsíčně nezískáváte jen nějakou možnost kam usídlit svou společnost s ručením omezeným. Získáváte ještě mnohem více. Na nájem sídla je navázána spousta užitečných služeb.

Úspěšná prezentace

Předpokládá se, že na adresu sídla vám bude doručována poštovní korespondence. Pronajímatel sídla zajistí, že veškeré zásilky určené vám, to znamená běžné i doporučené dopisy a také balíky, budou přijaty. Budou zaevidovány a vy budete prodleně informován, odkud byla pošta doručena. V případě vašeho zájmu, může být také zajištěno, že dopisy budou diskrétně otevřeny a naskenovány do formátu PDF. Tyto dokumenty vám pak budou e-mailem zaslány na vaši e-mailovou adresu. Tím je zaručeno, že nepřijdete o žádnou závažnou informaci a nestane se vám, že budete, například ve vztahu k nějakému úřadu v prodlení.

Další užitečná služba vám přijde vhod v okamžiku, kdy budete potřebovat v nějaké odpovídající místnosti například prezentovat svůj projekt potenciálnímu zákazníkovi. Za tím účelem si můžete zapůjčit několikrát do roka reprezentativní prostory v objektu, ve kterém je adresa sídla vaší společnosti.