Dokonalé oblečení na doma

Po příchodu domů (z práce nebo ze školy), si všichni rádi oblékneme něco pohodlného, co už není tak formální a působí jako oblečení na doma. V letním období je samozřejmě nejlepší, pokud má co nejméně materiálu a řada lidí se prochází v bytě nebo domě doslova „na Adama a na Evu“.

Co se však týče zimního období, které bývá zpravidla dlouhé a studené, je potřeba mít na sobě i v domě, kde je teplo – nějaký druh hřejivého a příjemného oblečení.
člověk v dece

▪        ŽUPAN – BEZ NĚHO ANI KROK

Jistě znáte ten pocit, který vás zasáhne po vystoupení z vaší vyhřáté vany nebo sprchového koutu. Je to pocit chladu a zimy a jediné řešení, jak se můžete zachránit, je co nejrychleji se zabalit od hlavy až k patě do teplého a chlupatého županu.

Seženete ho v různé délce a taktéž i v materiálu. Pokud však chcete pocítit, jaký je to pocit obléknout se do luxusu, zvolte raději delší a co nejvíce tlustý a huňatý.
bačkory s medvědem

▪        BAČKORY – VŽDY POTĚŠÍ

Od nohou jde zpravidla ta největší zima a vždy pokud ji pocítíme, je na vině pravděpodobně to, že na nich nemáme bačkory. Jestli jste šikovní, můžete si jich sami uplést z vysoce kvalitní a hřejivé vlny, která je nejen trendy, ale splní i svůj účel.

A pokud dáváte přednost už hotovým, které lze zakoupit, v současnosti natrefíte na velké množství motivů, ženských a roztomilých střihů a samozřejmě i dobových provedeních.

▪        OVERALY – NA ZIMU IDEÁLNÍ OBLEČENÍ NA DOMA

A neplatí to vůbec pouze pro ženy. Na trhu nalezete velké množství overalů, které jsou určené i pro muže. Jsou vyrobené z teplého materiálu, jakým je plyš nebo fleece, který vás dokonale ohřeje, zachumlá celé vaše tělo a postará se o to, aby vám nikde nebyla zima.
člověk v županu

▪        DEKA – NA ZAHŘÁTÍ I NA OBLEČENÍ

V zimě je deka v každé domácnosti – vždy někde po ruce. Obzvláště při večerní pohodě u televize, kdy se chcete uvelebit do teplého materiálu a neřešit to, kolik je venku stupňů.

Kromě ty klasické, kterou se pouze zakryjete, existují i navlékací, které mají rukávy a umožní vám daleko více pohybu a prostoru k vašim aktivitám, včetně jídla nebo pití teplého čaje.